Çocuğum Her Şeye İtiraz Ediyor

Cevaplandı
3
0

Merhaba benim 4 yaşında bir oğlum var ve ben artık itirazlarıyla başedemiyorum doğduğundan beri çok zor bir çocuk kolikti sonrasında sürekli hareketli eli kolu durmayan ama bi o kadar da zeki bi çocuk 1,5 yaşından itibaren ingilizce araçları 10 kadar sayıları ve renkleri biliyordu ve sadece izlediği videolardan öğrendi 2 yaşında tüm araba markalarını biliyordu benim sorum herkesin arin in hareketliliğinden kaynaklı yorumlarda bulunması ve bu beni çok yıprattı pedagog psikiyatri çocuk gelişim uzmanı herkese götürdüm tek söyledikleri şımarıklık ve hayır ı bilmemesi nsl davranacam be yapacam bilmiyorum şimdi gittiği bi kreş var 3 aydır ama oraya gittikten sonra çok değişti daha çok hırcın oldu ve söz dibletemiyoruz kendini yete atıyor ve ağlıyor okuldan eve getirmek tam bir işkence gelmek istemiyor ben okul u değiştirip özel bir kreşe vermek istiyorum etkinlik ve çocuklarla iletişimi daha iyi Arin bundan etkilenirmi daha öncede gitmişti o kreşe ve tanıdık arkadaşlarıda var ne olur bana bi cvp yazın çünkü çok yoruldum

  • Özge Kanılmaz biçkin 2 sene önce sordu
  • son düzenleme 2 sene önce
  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
En iyi Cevap
3
0

Merhaba,
Neden sürekli itiraz halinde ve bir çekişmeniz var geçmiş yılları gözlemleyerek bir çözüme erişebilmenizi umuyorum. Bahsettiğiniz aksilik halleri bana güvenli bağlanmanızda eksiklikler olabileceğini anımsattı. Onun için yeniden bağlanma sürecine girmenizi öneriyorum. Bu konuda dergideki güvenli bağlanma yazımı okuyabilirsiniz. Orada detayları mevcut.
Ayrıca kreş konusunda belli ki çocuğunuzun içi hiç rahat değil ve orada mutlu değil. Mutlu olabileceği bir anaokulu düşünün.

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonucu gösteriliyor
Cevabınız

Lütfen göndermeden önce yapınız.