Hakkında

Dijital Dergi, herkesin dikkatini çekecek; bilgilendirici, farkındalık oluşturucu ve eğlenceli paylaşımların yapıldığı bir platformdur. Hiçbir maddi kaygı güdülmeksizin 2016 yılında kurulmuştur. Günümüzde ise Türkiye’nin en çok ziyaret edilen siteleri arasına girmiştir.

Sitemizde; çocuk, sağlık, diyet, evlilik, tarih, kültür, sanat, bilim, tarih, kişisel gelişim, faydalı bilgiler… gibi değişik alanlarda içerikler yayınlanmaktadır. Bu içeriklerin yayınlanmasında kaliteli ve standartlara uygun olarak; ilkeli, doğru ve faydalı yayıncılık misyon edinilmiştir.

Dijital Dergi, yazılarıyla veya diğer materyalleriyle bilinç oluşturmak ve topluma bazı konularda hassasiyet kazandırmak için inşa edilmiştir. Bu amaç çerçevesinde milli ve manevi değerleri her şeyin üstünde tutma bizim en önemli ve öncelikli ilkemizdir. Bunun haricinde herhangi bir oluşuma ya da “şeylere” taraf olamadık ve olmayacağız. Bütün fikirlere de aynı yakınlıkta olduğumuzu ve bu anlayışla fikirlere yaklaşacağımızı da taahhüd ederiz.

Saygılarımızla…